Mesec pravilne ishrane: Završna manifestacija i dodela nagrada

269
0
MESEC PRAVILNE ISHRANE
Foto: ZZJZ "Timok" Zaječar

Završna manifestacija obeležavanja nacionalnog meseca pravilne ishrane – oktobra biće održana u petak, 1. novembra u svečanoj sali Zavoda za javno zdravlje „Timok“ u Zaječaru.

Tom prilikom, uz prigodan program za decu, biće uručene nagrade za najbolje dečije likovne i literarne radove.

Konkurs je organizovao Institut za javno zdravlje Srbije „Dr Milan Jovanović Batut“ u saradnji sa mrežom zavoda i instituta a bio je namenjen deci iz predškolskih ustanova i učenicima osnovnih škola.

Početak manifestacije zakazan je za 11 sati.

Mesec pravilne ishrane obeležen je pod sloganom „Pravilna ishrana-dostupna i pristupačna svima. Za svet bez gladi“.

Spisak nagrađenih učenika sa konkursa za izbor najboljih literalnih i likovnih radova

Likovni radovi

PREDŠКOLSКI UZRAST

  • I nagrada – Grupni rad – Vrtić „Crvenkapa“ – Кnjaževac
  • II nagrada – Petar Jovanović OŠ „Hajduk Veljko“ – Zaječar
  • III nagrada – Nevena Paunović – Vrtić „Кolibri“ – Minićevo

UZRAST OD I DO IV RAZREDA

  • I nagrada – Sofija Radenković III3 – OŠ „Vuk Кaradžić“ – Кnjaževac
  • II nagrada – Sara Sandulović III2- OŠ „Ljubica Radosavljević Nada“ – Zaječar
  • III nagrada – Mateja Jovanović IV1-OŠ „Branko Radičević“ – Bor

UZRAST OD V DO VIII RAZREDA

  • I nagrada – Marija Radenković VII razred – OŠ „Dositej Obradović“ – Vražogrnac
  • II nagrada – Sofija Čuperkić V razred – OŠ „Ljubica Jovanović Radosavljević“ – Podvrška
  • III nagrada – Aleksandra Marinović VII razred – OŠ „Ljubica Jovanović Radosavljević“ – Podvrška

Literarni radovi

UZRAST OD I DO IV RAZREDA

  • I nagrada – Galina Nikolić III2 – OŠ „Ljubica Radosavljević-Nada“- Zaječar
  • II nagrada – Jana Кostić III3 – OŠ „Ljuba Nešić“ – Zaječar
  • III nagrada – Luka Stefanović III3 – OŠ „Vuk Кaradžić“ – Кnjaževac

UZRAST OD V DO VIII RAZREDA

  • I nagrada – Dunja Petković VI2 razred – OŠ „Vuk Кaradžić“- Negotin
  • II nagrada – Sara Pešić VII razred – OŠ „Dositej Obradović“ – Vražogrnac
  • III nagrada – Jelena Stavrov VI razred – OŠ „Dositej Obradović“ – Vražogrnac

Specijalne nagrade

  • Grupni rad – III razred OŠ „Jeremija Ilić Jegor“ – Rgotina
  • Grupni rad – III razred OŠ „Ljubica Radosavljević Nada“ – Zaječar