U 7. kolu Druge lige, košarkaši boljevačkog „Rtnja“ izgubili su od ekipe „Zemun Fitofarmacija“ 58:74. Nakon 7. kola, KK „Rtanj“ zauzima 9. poziciju na tabeli sa osvojenih 10 bodova.
Narednu utakmicu boljevački košarkaši igraju sa timom „Zdravlje Leskovac“, a utakmica je zakazana za subotu 17. novembar 2018. od 19 sati u Boljevcu.
****************************************************
U 7. kolu Prve regionalne lige „Istok“ košarkaši „Bora RTB“ izgubili su od „Niša“ rezultatom 88:93, a košarkaši „Sokobanje“ izgubili su od „Radnika“ iz Surdulice rezultatom 84:94.
Na tabeli Prve regionalne lige „Istok“, borski košarkaši trenutno zauzimaju 6. mesto sa osvojenih 11 bodova, a sokobanjski igrači nalaze se na 13. poziciji sa osvojenih 8 bodova.
U sledećem kolu, košarkaši „Bora RTB“ igraće sa „Radnikom“ iz Surdulice, a utakmica je predviđena za subotu 17. novembar, od 13 sati. Tim „Sokobanje“ sastaće se sa „Jablanicom“ iz Medveđe, a utakmica se igra u nedelju 18. novembra, od 20 sati.
****************************************************
U 8. kolu Prve ženske lige Srbije, košarkašice „Bora“ izgubile su od ekipe „Partizana 1953“ rezultatom 56:81. Trenutno na tabeli borske košarkašice zauzimaju 10. mesto sa osvojenih 9 bodova.
Narednu utakmicu Boranke će igrati sa „Spartakom“ iz Subotice, a utakmica je zakazana za subotu 24. novembar 2018. od 17 sati.
****************************************************
U 5. kolu Prve ženske regionalne lige „Jug B“, košarkašice boljevačkog „Rtnja“ izgubile su od „Bagdala“ iz Kruševca 54:72, a košarkašice borskog „Zicera“ izgubile su od „Paraćina“ 59:71.
Trenutno na tabeli Boranke zauzimaju 5. mesto sa osvojenih 7 bodova, a Boljevčanke su na poslednjem 8. mestu sa osvojenih 5 bodova.
U sledećem kolu, „Rtanj“ će dočekati ekipu „Paraćina“, a „Zicer“ će gostovati „Svrljigu“. Utakmice su predviđene za subotu 24. novembar 2018. od 17 sati.